slogan

Kontakt

Home > Kontakt
GPH Surtex Sp. z o. o.

ul. B. Krzywoustego 8
81 - 035 Gdynia

Tel. (058) 667-45-00
Fax. (058) 667-45-02

e-mail:
sekretariat@surtex.gdynia.pl
m.krajewska@surtex.gdynia.pl
gdynia@surtex.com.pl

www:
www.surtex.gdynia.pl
www.geosynt.info.pl
www.gumowe.net.pl

współrzędne GPS:
54o32’44’’N
18o28’17’’E

Dział handlowy
Sklep - Magazyn
(pełna oferta)

tel. (58) 667-45-21
tel. (58) 667-45-22

www.surtex.gdynia.pl

Halina Grabowska
specjalista d/s tkanin, włóknin, tworzyw sztucznych i konstrukcyjnych, sieci, nici

tel. (58) 667-45-15
tel. (58) 667-45-16
h.grabowska@surtex.gdynia.pl

Małgorzata Dobrodziej
specjalista d/s tkanin technicznych

tel. (58) 667-45-13
tel. (58) 667-45-14
m.dobrodziej@surtex.gdynia.pl

Pozostałe kontakty
Mirosław Suchodolski
Dyrektor

tel. +48 502 039 644
tel.    (58) 667 45 05
m.suchodolski@surtex.gdynia.pl

 

 

Mirosława Moszczyńska
Specjalista ds. wyrobów gumowych

tel. (58) 667-45-06
tel: (58) 667-45-07
m.moszczynska@surtex.gdynia.pl

Zbigniew Kwitniowski
Doradca Techniczno-Handlowy

tel. (58) 667-45-08
tel. (58) 667-45-09
z.kwitniowski@surtex.gdynia.pl 

Tomasz Bemben
Specjalista ds. materiałów geosyntetycznych

tel. (58) 667-45-12
tel. (58) 667-45-17
t.bemben@surtex.gdynia.pl
www.geosynt.info.pl

Polecane strony:

GPH Surtex sp. z o. o
ul. B. Krzywoustego 8
81 - 035 Gdynia
Tel. Centrala:
(058) 667-45-00
Fax:
(058) 667-45-02
e-mail:
www:
Projekt i realizacja SW Group CMS

Copyright © 2011 GPH Surtex
stat4u